Opinie Par Młodych

Poniżej prezentuję opinie moich Klientów. Na specjalne życzenie jest możliwość skontaktowania się z moimi Klientami, w celu zweryfikowawania poniższych opinii.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług fotograficznych Pana Marcina Kwieka. Nasza uroczystość zaślubin oraz wesele zostały doskonale ujęte w obiektywie Pana Marcina i dostarczają mnóstwo pozytywnych emocji za każdym razem kiedy oglądamy album z naszymi zdjęciami. Pan Marcin utrwalił zdecydowanie najlepsze momenty z naszej uroczystości i dzięki tamu mamy piękną pamiątkę na lata.
Izabela i Krzysztof

Choć wydaje się, że ten jeden z najszczególniejszych i najbardziej wyjątkowych dni w życiu pozostanie w naszej pamięci na zawsze, ogromne emocje sprawiają, że wiele wspaniałych momentów zostaje z niej wymazanych. Dlatego chcemy z całego serca podziękować Marcinowi za niezwykłe fotografie, dzięki którym możemy nasz ślub i wesele przeżywać za każdym razem od nowa. Przerzucając karty imponującego albumu, który dla nas stworzył, ciągle zauważamy nowe szczegóły i wspominamy piękne momenty. Zdjęcia, na których Marcin uwiecznił przede wszystkim radość i uśmiech – nasz i wszystkich naszych gości, będą dla nas wspaniałą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy za wyrozumiałość, profesjonalizm oraz dyskretność i kulturę podczas uroczystości i późniejszej sesji ślubnej.
Dzięki radom i uwagom Marcina mogliśmy poczuć się swobodnie i cieszyć się dniem naszego ślubu, a większość stresów i obaw zupełnie uleciała. Dziękujemy i polecamy!
Monika i Mariusz

Na Marcina trafiłam przypadkiem. Cały czas myślałam, że to Fotograf z moich okolic, dopiero jak usłyszałam w słuchawce że jest z Krakowa „lekko” się zdziwiłam, ale usłyszałam: „To nie problem, jeżdżę po całej Polsce”. Umówiliśmy się około południa. Po 11 w dniu naszego ślubu mój tato woła: „Chyba pierwsi goście jadą”, a tu Marcin. Wysiada uśmiechnięty, przedstawia się. Momentalnie dystans się zmniejsza, zaczynamy. Po ślubie następnego dnia wracając pamięcią zaczynam się niepokoić: „Zaraz, chwila… czy Marcin robił nam zdjęcia podczas powitania? A na toaście?”. Nie pamiętam Go… Z niecierpliwością czekałam na zdjęcia. Są REWELACYJNE, oglądam je w kółko i okazuje się że wiele momentów które On uchwycił umknęły mojej uwadze. Jest niewidoczny, niezauważalny przez co nie krępuje gości. W pełni profesjonalny, niezwykle sympatyczny i wymagający! Na plenerze w Krakowie dał am popalić, ale za to efekt jest oszałamiający. Dzięki Marcinowi mamy wspaniałą pamiątkę Naszego Dnia. Po współpracy z Nim pozostaje niedosyt… Bo chciałoby się więcej i więcej…
Dagmara i Michał

Doskonałe zdjęcia: różnorodne, bardzo naturalne, z klimatem… od razu widać, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Dziękujemy Marcinie, to była dla nas niezapomniana przygoda.
Agnieszka i Daniel

Nasza współpraca z Panem Marcinem przebiegła w bardzo miłej atmosferze i zaowocowała albumem zdjęć, które każdy ogląda z zachwytem. Również my wracamy dzięki tym zdjęciom do atmosfery naszego ślubu. Pan Marcin uchwycił nas i naszych gości w bardzo naturalny sposób. Nie stosował żadnych pozowanych sytuacji, fotografował nas w taki sposób by nas nie krępować obiektywem. Również z plenerowych zdjęć jesteśmy zadowoleni. Mogliśmy wybrać sobie miejsca, które mają dla nas znaczenie, mogliśmy również bez stresu skonsultować wspólnie nasze pomysły. Dużym ułatwieniem była dla nas galeria na stronie internetowej, dzięki które mogliśmy w bardzo szybki sposób podzielić się wszystkimi naszymi zdjęciami.
Ewa i Piter

Dzwoni budzik. Otwieramy zaspane oczy i już wiemy, że „to jest TEN dzień”. Kilka rzeczy do zrobienia i droga do fryzjera. W głowie myśli: „Czy Marcin zdąży? Przecież ma ponad 100km do przejechania. Czy wziął pod uwagę ciągłe korki na Zakopiance?”. Pół godziny przed umówioną godziną spotkania dzwoni telefon.
W słuchawce słychać „Nie martw się. Już jestem na miejscu, jeszcze tylko wypiję kawę i będę.” Jeszcze czekam na swoją kolej, a Marcin już gotowy do pracy z aparatem w ręku. Później dojazd na przygotowania i…. tyle było Marcina widać. Później chyba założył czapkę niewidkę bo ani my, ani goście nie widzieliśmy go jak pracuje. Nie krępował swoją obecnością i obiektywem, nie wchodził w drogę, nie obijał się o tańczące pary… ale był…bo efektem jego pracy są wspaniałe zdjęcia, które obrazują nasze emocje i radość, która nam towarzyszyła. Marcinowi udało się sfotografować chyba wszystkich gości, a każdy został ujęty naturalnie takim jakim jest na co dzień. Same szczere uśmiechy, bez sztucznych „ptaszek leci” i „cheeeeese”. Nie było również dla niego problemem by na plener znów przejechać ponad 100km tylko po to by zdjęcia zrobić w górach, które tak kochamy. Miał sporo własnych pomysłów na zdjęcia, ale też był otwarty na nasze propozycje. Właściwie wszystko co sobie wymyśliliśmy (przykładowo wojna na śnieżki) wspaniale ujmował w kadrze. Te kilkanaście godzin, w których nam towarzyszył zaowocowały wspaniałym albumem, który budzi podziw nasz i znajomych.
Kasia i Irek

It is hard to put in words the great experience we had when we hired Marcin to cover our wedding ceremony. From the very first meeting, Marcin was very professional yet warm. If we had a doubt, he clarified and ensured that we were satisfied with the response. I really liked his openness to listen to us as clients and also presented this ideas on how to capture the event in completeness. We had multiple discussion session and all of these discussions payed off when we saw the results from our wedding. The pictures were rich, capturing the true emotions of the event and still focusing on the gravity of the event. We have the same engagement and professionalism on the plener. A lot of though was going on each picture and composition. Marcin also proposes a wide range of album styles and materials along with the details of which paper is best suited for a client, which I think is very appreciable characteristic. We have gone through our wedding pictures numerous times now and every time we see a fresh view of the event, never boring. He is also very thorough with the legal paperwork. He uphold his customers
and his own rights for the professional work he undertakes. I strongly recommend Marcin for any prospective event coverages, and I believe that he will deliver more than what he promises. You will not be disappointed with your choice of Marcin.
Ania i Paramveer

Drogi Marcinie dziękujemy, że byłeś z Nami w tym wyjątkowym dniu. Moglibyśmy starać się napisać, że zdjęcia wykonane przez Ciebie są dynamiczne, nasycone kolorystyką, przepełnione życiem. Jednak zbytnio się na tych określeniach fachowych nie znamy. Dlatego chcemy Ci podziękować w sposób bardziej nam znany. Dziękujemy Ci, że nie byłeś fotografem, który biegał tylko po kościele z aparatem. Ani osobą, którą widzieliśmy ostatni raz przy opłacaniu rachunku. Dziękujemy, że byłeś w tym dniu dla Nas członkiem rodziny, przeżywającym z Nami wzniosłe chwile. Potrafiłeś w każdym zdjęciu ukazać myśli i uczucia, które ponownie wybuchły, gdy tylko zaczęliśmy oglądać album ze zdjęciami. Dziękujemy, więc i za każdą łzę wzruszenia Naszych najbliższych. Szczególnie za te, które uronili bliscy, którym nie udało się dotrzeć na ślub. Dla nich nie były to fotografie pamiątkowe, ale cząstka Nas samych. Nie każdy fotograf potrafi podejść do klientów, jak do przyjaciół. Dlatego tym mocniej cieszymy się, że poświęciłeś tak wiele czasu na poznanie Nas jako „zwykłych ludzi”. Pozwoliło to poczuć się Nam swobodnie i uniknąć stresów związanych z „aparatem”. Szczególne uznania należą Ci się za sesję plenerową. Pomysł ze zdjęciami w samolocie, zaskoczył wszystkich niesamowicie. Poczuliśmy się jak prawdziwe gwiazdy filmowe. Jesteśmy przekonani, że niejedna osoba zaniemówi widząc Twoje dzieło. Wielu potrafi robić zdjęcia, ale mało, kto umie sfotografować ludzką duszę… Dla Nas jesteś prawdziwym wirtuozem 🙂
Z miłą chęcią polecimy Twoje usługi fotograficzne innym Parom. Pozdrawiamy ciepło.
Kasia i Mirek

Wspaniałe, różnorodne, bardzo naturalne, z klimatem, oddające emocje jakie nam towarzyszyły, po prostu DOSKONAŁE!!! Takie są zdjęcia pana Marcina. Od razu widać, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Sesja plenerowa z nim to świetna zabawa, co przekłada się potem na rewelacyjne zdjęcia. Dziękujemy za miłą atmosferę i piękny album.
Beata i Mariusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Marcina. Zaskoczył nas profesjonalizmem i pomysłowością. W naszym przypadku dodatkowym, wdzięcznym, aczkolwiek trudnym do fotografowania obiektem podczas ślubu, była nasza 16-miesięczna córka – najważniejsza osoba całej uroczystości, ale również najbardziej ruchliwa. Marcinowi udało się „uchwycić” ją w pięknych kadrach oddając nie tylko radość danej chwili, ale także szczerą dziecięca radość życia i beztroskę. Całość zdjęć z uroczystości jest piękna. Marcin posiada duże doświadczenie i inwencję twórczą, dzięki czemu zdjęcia są niebanalne, przemyślane, świetnie wykadrowane
i doskonałej jakości. A co najważniejsze, Marcin jest prawie w ogóle niezauważalny, nikogo nie krępuje jego obecność, dzięki czemu wszyscy czują się swobodnie, a zdjęcia wyglądają bardzo naturalnie. Ponadto Marcin jest punktualny i doskonale zorganizowany, co jest wyjątkową zaletą zważywszy na fakt, że sam dzień ślubu i dni go poprzedzające są z reguły bardzo stresujące, gdy wszystko „zapina się na ostatni guzik” i każda minuta się liczy. Szczerze polecamy Marcina jako osobę, która uwieczni na zdjęciach wszystkie, najważniejsze wydarzenia w Waszym życiu.
Ania i Paweł